KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13418252

nr 1341 8252

Eric Nordlöw

(1908-1983), Sverige

Etsningar, 4 st, Ca 15x20 cm. Signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 20:23:42